Akční nabídka
CHIROMANTIE - AKCE 18.11.2021 (22.9.-18.11.)
Ve čtvrtek dne 18.11.2021 přivítáme opět po delším čase v našem studiu paní Janu Niessnerovou.Zveme Vás tímto k osobní konzultaci CHIROMANTIE za účasti jedné z nejznámějších a praxí prověřených chiromantiček paní Jany Niessnerové.Pro obvykle velký zájem nutnost rezervace na na tel.č. 774 733 000 recepce studia. Cena cca 30 minutové konzultace 500 Kč.

AKCE-každý pátek- SOLÁRIA-min./9Kč !!! (1.9.-1.12.)


Hledáme
KadeřnictvíKadeřnický salonek " Danuše" nabízí profesionální přístup a vyjímečnou atmosféru.
Talentovaná a zkušená stylistka Monika Holišová nabízí zákazníkům nejen vysoce profesionální služby ,ale také vřelé a přátelské prostředí ,přesně ví co znamená uspokojit klienta. Její filosofií je nabídnout zákazníkům střih,který je nejen zajímavý ,ale také nositelný,tedy nepříliš náročný na úpravu,tak aby si klient dokázal upravit účes i sám v poměrně krátkém čase.
Pracuje se špičkovou vlasovou kosmetikou italské značky.Klienti si u nás mohou také zakoupit široký sortiment zboží vlasové kosmetiky této značky s přesnou diagnostikou pro potřeby klienta.
Kadeřňice se pravidelně účastní školení a seminářů, sleduje nejnovější trendy v oblasti barvení stylingu a všech nových kadeřnických technik.


 Nabízíme:

-stříhání dámské a pánské
-účesy pro každou příležitost
-kreativní střihy a barvení
-společenské a svatební účesy
-melíry ,kombinované melíry
-přelivy,barvení
-trvalé ondulace
-foukaná,vodová ondulace ,žehlení
-hloubková regenerace vlasů a vlasových kořínků
-vlasové poradenství

 
  Těším se na Vaši návštěvu

Provozovatel služby:
Monika Holišová - tel: 605 27 70 48

Zobrazit ceník