Akční nabídka
CHIROMANTIE - AKCE 18.11.2021 (22.9.-18.11.)
Ve čtvrtek dne 18.11.2021 přivítáme opět po delším čase v našem studiu paní Janu Niessnerovou.Zveme Vás tímto k osobní konzultaci CHIROMANTIE za účasti jedné z nejznámějších a praxí prověřených chiromantiček paní Jany Niessnerové.Pro obvykle velký zájem nutnost rezervace na na tel.č. 774 733 000 recepce studia. Cena cca 30 minutové konzultace 500 Kč.

AKCE-každý pátek- SOLÁRIA-min./9Kč !!! (1.9.-1.12.)


Hledáme
Kosmetika


Vážené a milé dámy ,víme že symbiozou účinných přírodních výtažků s kvalitními surovinami vzniká konečná podoba tj. vynikající kosmetický výrobek,který vaši pokožku rozmazlí ,přinese jí výživu ,hydrataci , vláčnost a jemnost .
Naše přípravky také mají ambici řešit problematiku zamezování tvorby vrásek a postarat se i o pletˇ.A právě touto kosmetikou značky CHARMZONE ošetřím vaši pletˇjemně a citlivě.
Uvědomme si ,že náš život prožíváme jen jednou a potom je jednou z nejdůležitějších  ( samozřejmě kromě našich blízkých ) otázka vlastního" ega" v péči o sebe samu , jak po stránce vnějšího vzhledu , tak celkového zdraví a duševního souladu, a  naše okolí si toho určitě všimne.
Kosmetika CHARMZONE je každoročně vystavována na kosmetické výstavě Beauty Expo pořádanou Unií kosmetiček v Praze ,odkud si pravidelně odnáší ocenění za nejvyšší kvalitu a design.
S přáním : " Budˇte krásná v každém věku!


Na setkání s Vámi se těší
                                        Studio krásy a zdraví "Danuše"

                                         


  
Provozovatel služby:
Jana Nowakowská - tel: 736 111 322

Zobrazit ceník